Филтер за воздух KTA19 ФИЛТЕРОТ ЗА ВОЗДУХ

Краток опис:

Part number AF872/ A478-020 Description AIR FILTER Brand FLEETGUARD Packing EXPORT STANDARD Function HIGHT QUALITY Machine Model QSK60/QSK19/NTA855/LTA10/KTA19/KTA38/VTA28 Engine: QSK60/QSK19/NTA855/LTA10/KTA19/KTA38/VTA28 Vehicle Engines, Genesets,Industry, Marine


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  дел број AF872 / A478-020
  Опис ВОЗДУШЕН ФИЛТЕР
  бренд FLEETGUARD
  пакување извоз стандард
  функција ВИСИНА НА КВАЛИТЕТ
  машина модел QSK60 / QSK19 / NTA855 / LTA10 / KTA19 / KTA38 / VTA28
  на моторот: QSK60 / QSK19 / NTA855 / LTA10 / KTA19 / KTA38 / VTA28
  возило Мотори, Genesets, индустрија, морска

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!